Donation to Children Ministry For His Children Ecuador
Onze collega Bob Goedemans (Coloriginz) overhandigde een donatie aan Veronica Rodriguez voor de kinderorganisatie For His Children in Ecuador. DFG-bedrijf Coloringz importeert zomerbloemen en rozen uit Ecuador en samen met Dutch Flower Foundation heeft Bob de mogelijkheid gecreëerd om de lokale gemeenschap te steunen.
We doneren graag aan de bouw van een therapeutisch zwembad waarin de kinderen met speciale behoeften kunnen werken aan hun ontwikkeling.
De organisatie His Children-Ecuador biedt persoonlijke zorg en liefde aan kinderen en jongvolwassenen die zijn verlaten, misbruikt of verwaarloosd. Totdat deze kinderen herenigd zijn met hun biologische familie of een nieuw gezin hebben gevonden door middel van adoptie.
Meer projecten van Dutch Flower Foundation
Dutch Flower Foundation 2025
22.01.2026
Het is bijna het einde van januari en terwijl wij werken aan ons jaarverslag van 2025, blikken wij terug op bijzondere projecten van het afgelopen jaar. Wij zijn dankbaar dat wij verschillende projecten hebben kunnen ondersteunen in China, Zuid-Amerika, Afrika en Europa. Daarbij helpen wij degenen die het het hardst nodig hebben, kwetsbare kinderen, maar ook eenzame ouderen en andere mensen die steun nodig hebben bij basislevensbehoeften. Dit alles zouden wij niet kunnen doen zonder onze donateurs en alle bedrijven van Dutch Flower Group 🫶
Stichting Ushersyndroom
06.01.2026
Via een collega werden wij geïnformeerd over Stichting Ushersyndroom. In Nederland hebben zo’n 1.000 mensen het sydroom van Usher, waardoor zij langzaam doof en blind kunnen worden.
3FM Serious Request komt dit jaar in actie voor Spieren voor Spieren
19.12.2025
Veel kinderen dromen ervan om dierenarts, juf of profvoetballer te worden. Maar wat als het je niet lukt om achter een bal aan te rennen? Laat staan een pen vast te houden. Omdat je spieren simpelweg niet meer meewerken, of er helemaal mee ophouden. Met soms de dood als gevolg, er zijn 20.000 kinderen met een spierziekte in ons land.